Sipariş Takibi

Mia Organical Kimdir?

Kendimize sorduğumuz binlerce soru ve ilkelerimizle birlikte insan sağlığını ve yeryüzü kaynaklarını koruyarak ilham verici bir güzellik deneyimi yaşatmak için adım attığımız yolun adı Mia Organical.

Bu yolda her sorunun sizler için bir cevabı ve her adımın bir sebebi var.

Size ve doğaya ve diğer canlılara duyduğumuz saygı ile ürünlerimizi organik tarımdan elde edilen bitkilerden ürettik, asla hayvanlar üzerinde test etmedik ve tüm dünyada kabul gören organik kozmetik COSMOS standardına göre belgelendirdik. Bunu da uluslararası alanda en güvenilir belgelendirme kuruluşu olan ETKO ile birlikte yaptık.

Ürünlerimizde ağırlıklı olarak Argan Yağı’nı kullandık. Bilinen ve ispatlanan tüm etkisi ile sizlere genç kalmanın sırrını sunmanın yanında kadın istihdamını destekledik ve argan ormanlarının yok oluşuna dur dedik.

Zamanınızın değerini bilerek bir marka adı altında tüm bakımınızı üstlendik. Kullanım amacınıza göre içeriğimizi diğer bitkilerle zenginleştirdik ve ürün etkinliğini artırdık.

 “Acaba ürün güvenli mi? Kim bilir hangi koşullarda üretiliyor” dediğinizi duyar gibiyiz. Sizin içiniz rahat olsun diye tüm ürünlerimizin dermatolojik testlerini, Avrupa’nın en prestijli test kuruluşları arasında yer alan, DERMATEST Almanya Laboratuvarlarında yaptırdık. Üretim tesisimizde Avrupa Birliği yasalarında belirtilen “İyi Üretim Uygulamaları” ilkelerini benimsedik ve yine ETKO ile belgelendirdik.

Sizler için en iyisini düşündüğümüz bu yolda şimdi ürün çeşitliliğimiz ve üretim kapasitemiz ile Avrupa’nın en iyi organik kozmetik üreticileri ile yarışıyoruz.

Bizce daha yolun başındayız. Her gün yeni sorular sormaya devam ediyoruz ve ilerliyoruz.

Birlikte…

 

Banka logoları
Kampanya ve haberlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için lütfen e-bültenimize üye olun.
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.